Viena no pēdējā laika aktualitātēm valstī saistībā ar pasažieru pārvadājumiem ir SIA „Autotransporta direkcija" vasarā izsludinātā konkursa par tiesībām veikt pasažieru pārvadājumus Latvijā rezultāti.
Lielākās konkursā piedalījušos un zaudējušo pārvadātāju iebildes bija saistītas ar to, ka konkursā par tiesībām divpadsmit gadu veikt (un iegūt iespaidīgas dotācijas) reģionālos starppilsētu pārvadājumus ar autobusiem, pilnībā iegūstot četras no astoņām konkursā piedāvātajām lotēm (reģionālas starppilsētu nozīmes maršrutu tīkla daļas), uzvarēja a/s „Starppilsētu līnijas" akcionāri un uzņēmuma amatpersonu pārstāvētas firmas. A/s „Starppilsētu līnijas" akcionāri – a/s „Nordeka" un SIA „Norma-A" apvienība – ieguva loti „Austrumi" (7 Vidzemes un Latgales rajoni), uz kuru pretendēja arī SIA „Rēzeknes autobusu parks", SIA „Madonas ceļu būves SIA", SIA „TU Vidlatauto", SIA „Ludzas autotransports", SIA „Balvu autotransports", SIA „Gulbenes autobuss" un SIA „Pasažieris" apvienība.
Konkursā zaudējušie pasažieru pārvadātāji, tai skaitā arī SIA „Madonas ceļu būves SIA", nav apmierināti ar konkursa rezultātiem, un šai neapmierinātībai ir arī pamats.
– Komisijas lēmums bija vienpusējs. Neatkarīgi no tā, kādus autobusus mēs būtu nopirkuši un ierakstījuši pieteikumā, galaiznākums būtu bijis tāds pats, un šādās domās ir arī pārējie konkursā zaudējušie. Taču es vēlētos uzsvērt vienu lietu, kas līdz šim nav bijusi īpaši aktualizēta, proti, konkursa galvenais kritērijs nebija materiāltehniskā bāze, bet gan viena kilometra pašizmaksa, un mūsu konkursa pieteikumā tā ir par 4 santīmiem zemāka nekā konkurentiem – 74 santīmi pret 78, – uzskata SIA „Madonas ceļu būves SIA" komercdirektors Andris Dzenovskis.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.11.2008.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto