Šodien pulksten 19 Madonas pilsētas graviņā pie strūklakas iecerēts kristīgo jauniešu koncerts.
Uzstāsies jaunieši no Rīgas Mateja draudzes ar drāmas projektu „Pazudušais dēls" un muzikālu uzvedumu „Lidlauks". Lietus gadījumā koncerts notiks kinoteātrī „Vidzeme".
Dienā katoļu un baptistu draudzes jaunieši ar muzikālu priekšnesumu viesosies arī Madonas slimnīcā, pansionātā.
Autore: INESE ELSIŅA