Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika arī lemts par Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera komandējumu uz Logoisku Baltkrievijā, kā arī par atvaļinājuma piešķiršanu domes priekšsēdētājam.
Andrejs Ceļapīters deputātus informēja, ka Madonas novada pašvaldība ir saņēmusi Logoiskas pilsētas, kas ir Madonas sadraudzības pilsēta, uzaicinājumu piedalīties Baltkrievijas Neatkarības dienas svinībās no 2. līdz 6. jūlijam. Dome nolēma komandēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru uz Logoisku Baltkrievijā, lai piedalītos Baltkrievijas Neatkarības dienas svinībās, un finanšu nodaļai izmaksāt komandējuma dienas naudu 100% apmērā par 5 komandējuma dienām.
Deputāti arī nolēma piešķirt domes priekšsēdētājam papildatvaļinājumu par 2015. gadu no 2016. gada 11. jūlija līdz 17. jūlijam (ieskaitot) un apmaksātu ikgadējo atvaļinājumu 4 kalendārās nedēļas par laika periodu no 19.03.2015. līdz 19.03.2016. laikā no 2016. gada 18. jūlija līdz 14. augustam, kā arī piešķirt Andrejam Ceļapīteram atvaļinājuma pabalstu 25 % apmērā no mēnešalgas.