Aizvakar notika Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēde, kurā izskatīja vairāk nekā desmit jautājumu, bet kārtējā domes sēde šoreiz notiks nevis mēneša pēdējā ceturtdienā, bet nākamotrdien – 29. janvārī – pulksten 13.00, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska. Otrdien tika sasaukta arī domes ārkārtas sēdē, lai apspriestu vairākus ar kredītiem saistītus jautājumus.
Domes finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāti izskatīja jautājumu par būvniecības ieceres Madonā, Gaujas ielā 33 sabiedriskās apspriešanas rezultātiem un zemes gabala Madonā, Gaujas ielā 33 daļas nomu; par SIA „Specprojekts" ierosinājumu noteikt būvniecības realizēšanai atbilstošu zemes platību; par priekšlikumu iznomāt nedzīvojamās telpas sporta veterānu klubam; par Madonas rajona represēto biedrības ierosinājumu pārdēvēt M. Riekstas ielu par Abrenes ielu; par projektiem ERAF projektu pieteikumu konkursam „Nacionālās un reģionālās nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai", kā arī izskatīja citus jautājumus.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA