Šodien pulksten 10 notiek kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēde, kurā domes deputāti izskatīs 47 darba kārtības jautājumus.
Līdzīgi kā citās domes sēdēs, arī šajā jautājumu netrūkst. Vairāki jautājumi skars aizņēmumu ņemšanu ERAF projektu realizācijai. Deputāti spriedīs par aizņēmuma ņemšanu Madonas pilsētas ielu rekonstrukcijai, pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" un „Priedīte" rekonstrukcijai, Madonas pilsētas 1. vidusskolas infrastruktūras uzlabošanai izglītojamiem ar funkcionāliem traucējumiem.
Deputāti lems arī par Madonas novada pašvaldības finansējuma piešķiršanu novada nevalstisko organizāciju aktivitātēm 2010. gadā un par 2010. gada budžetā sporta pasākumiem un izglītības pasākumiem ieplānoto līdzekļu sadali. Darba kārtībā ir arī jautājums par pašvaldības autoceļu (ielu) fonda līdzekļu sadali un Madonas novada pašvaldības Mētrienas komunālās saimniecības budžeta plānu 2010. gadam.
Sēdē tiks arī skatīts jautājums par noteikumu „Kārtība, kādā veicami pašvaldību savstarpējie norēķini par izglītības iestāžu un sociālās aprūpes iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem Madonas novada pašvaldībā" apstiprināšanu. Tie paredzēs ar 2010.
gada 1. janvāri neveikt savstarpējos norēķinus par izglītības iestāžu un sociālās aprūpes iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem starp Madonas novada pašvaldībām.
Domes sēdē deputāti plāno arī izveidot Zvejniecības un medību tiesību komisiju, kā arī apstiprināt tās sastāvu un nolikumu. Deputāti lems arī par Ļaudonas bērnu un jauniešu iniciatīvu centra vadītāja apstiprināšanu un par Ļaudonas sociālās aprūpes centra vadītāja-sociālā aprūpētāja apstiprināšanu.
Sēdē tiks izvērtēti arī Madonas novada ģerboņa un karoga skiču konkursam iesniegtie darbi.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS