Labs saimnieks ragavas kaļ vasarā, bet ratus – ziemā. Arī ceļu uzturēšanas dienestiem, gatavojoties ziemas sezonai, vajadzētu rīkoties līdzīgi. Lai iepazītos ar Madonas novada pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas gatavību ziemas sezonas darbiem, deputāti domes finanšu un attīstības komitejas sēdē šīs nedēļas sākumā uzklausīja Madonas pilsētas pārvaldes vadītāja Gunta Ķevera informāciju.
Guntis Ķeveris atzīmēja, ka tehnika ziemas sezonai ir tehniskā kārtībā. Nodaļas rīcībā ir divas smagās mašīnas ar kaisītājiem un lāpstām, „Belarus" – aprīkots ar sniega pūtēju un pilnīgi jaunu 3 m platu sniega lāpstu, kā arī ar sniega lāpstām un kaisītājiem aprīkoti trīs mazie traktori, kas veiks trotuāru apkopi, bet nepieciešamības gadījumā tiks izmantoti arī ielu tīrīšanā un kaisīšanā.
– Tehnikas ziņā viss ir kārtībā, nav nekādu problēmu, lai, iestājoties salam, uzsāktu ielu kaisīšanu un tīrīšanu. Lai ietaupītu līdzekļus, lielāko daļu trotuāru neliela sniega apstākļos šoziem atšķirībā no iepriekšējiem gadiem gan tīrīsim, izmantojot bezdarbnieku nodarbinātības programmu. Traktori ir ļoti laba lieta, ar kā palīdzību trotuārus ir iespējams ātri atbrīvot no sniega kupenām, bet ierobežotu līdzekļu apstākļos tomēr jādomā, kā tos ietaupīt, lai finansējuma pietiktu visai ziemas sezonai, – uzskata Guntis Ķeveris.
Vaicāts, vai tiks ņemts vērā arī to māju saimnieku vēlmes, kuriem piederošās ēkas atrodas līdz ar trotuāra malu, Madonas pilsētas pārvaldes vadītājs „Staram" atzīst, ka iepriekšējos gados šai niansei nebija pievērsta īpaša uzmanība, bet, protams, tīrot ietves ar traktoru, mājas sienas mala cieš no kaisāmā materiāla, it sevišķi, ja ir veikta šo māju fasāžu rekonstrukcija, siltināšana un tās ir arī nokrāsotas. Guntis Ķeveris piekrīt, ka par to ir jādomā un acīmredzot šādu ietvju tīrīšanā iespēju robežās jāiesaista bezdarbnieki.
Savukārt domes finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāts Andris Sakne vairākkārt uzdeva jautājumu un lūdza kliedēt bažas, vai tiešām šoziem neatkārtosies iepriekšējo gadu pieredze, kad, uznākot salam vai uzsniegot sniegam, ielu un ietvju tīrīšana tomēr tiek uzsākta novēloti. Kā būs šogad, kas dos rīkojumu Madonas pilsētas ielu un trotuāru savlaicīgai kaisīšanai un tīrīšanai, ja naktī uzlīs lietus un pēc tam strauji piesals?
– Katru gadu mums ir bijusi noslēgta vienošanās ar autoceļu uzturētāju – „Vidzemes ceļiem", to, ka dežurants, iestājoties atkalai vai uzsniegot sniegam, naktī zvana konkrētam pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas darbiniekam, kas tad arī pieņem lēmumu par ielu kaisīšanu un tīrīšanu. Droši vien arī šoziem būs līdzīga kārtība un arī šogad acīmredzot īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks būs tas, kas dos rīkojumu par ielu kaisīšanu un atbrīvošanu no sniega, – skaidroja Guntis Ķeveris.
Deputāts Andris Sakne vēlējās saņemt vēl konkrētāku atbildi un vairākkārt pārprasīja, vai gadījumā, ja naktī piesals un ielas kļūs slidenas, nākamajā rītā tās būs jau nokaisītas un izbraucamas. Madonas pilsētas pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris apstiprināja, ka kavēšanās nebūšot. Viņš uzsvēra, ka šoziem pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļa ir iecerējusi šos darbus visā Madonas pilsētā, tīrot gan ielas, gan krustojumus, gan apvedceļus, veikt pašu spēkiem, izmantojot savā rīcībā esošo tehniku. Vienīgi pie liela sniega daudzuma, ja izrādīsies, ka tehnikas ir par maz, pēc iepirkuma procedūras veikšanas tiks piesaistīti arī citi uzņēmumi un ceļu uzturēšanas firmas.
Savukārt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters pievērsa deputātu uzmanību nepietiekamajiem finanšu resursiem.
– Ir jāsaprot viena lieta – pašvaldības līdzekļi ielu tīrīšanai un kaisīšanai ir ierobežoti. Īpašuma uzturēšanas nodaļas tehniskais nodrošinājums ir pietiekams, bet vai tas būs lietderīgi, ja puteņa laikā, kad sniegs vēl intensīvi snieg, tehnika strādās nepārtraukti? Droši vien tomēr ir nepieciešams izsvērt, kurā brīdī sākt tīrīt un kaisīt ielas, lai sasniegtu labāko rezultātu – ielas un trotuāri būtu iztīrīti un nokaisīti un arī līdzekļi netiktu pārtērēti, bet tā jau ir atbildīgā dienesta vadītāja izšķiršanās, spēja prognozēt, izzīlēt, kā saka, kafijas biezumos pareizo laika prognozi. Šis jautājums gan vienmēr būs aktuāls – vieniem liksies, ka ceļu un ielu tīrīšana ir uzsākta laikus, bet citiem – ka novēloti, – atzīmēja Andrejs Ceļapīters, piebilstot, ka, ja naudas šim mērķim būtu pietiekami, tad, protams, ceļu tīrīšanas tehnika puteņa laikā varētu strādāt nepārtraukti.
Deputātus interesēja, cik ilgā laikā pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļa slidenā un puteņa laikā Madonu spēs padarīt izbraucamu, uz ko saņēma atbildi, ka tam būs nepieciešamas aptuveni 3 stundas.
Deputāts Andris Sakne vēl precizēja, ka no pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas, ņemot vērā finansiālās iespējas, jau netiekot prasītas ideālas, bet gan izbraucamas ielas, tādas, lai sabiedriskā transporta kustība netiktu paralizēta, līdz ar to dažkārt ir jātīra un jākaisa arī puteņa vidū. Madonas pilsētas pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris no savas puses solīja, ka deputātu norādījumi tiks ņemti vērā, īpašu uzmanību pievēršot autobusu pieturām, krustojumiem, apvedceļa kāpumiem gan pie kapiem, gan „Supernetto", abiem lokiem, tāpat Raiņa ielai un citām vietām.
Jāpiebilst, ka ar kaisāmo materiālu arī šoziem nodrošinās CB SIA.
Autore: ZEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto