Ceturtdien, 7. februārī, Madonu apmeklēs veselības ministrs Ivars Eglītis. Šī ministram, kas pērnā gada decembrī Ivara Godmaņa izveidotajā Ministru kabinetā šajā amatā nomainīja iepriekšējo veselības ministru Vinetu Veldri, būs pirmā vizīte Madonas rajonā. Līdz nominēšanai veselības ministra amatā vairāk nekā desmit gadu Ivars Eglītis bija SIA „Kuldīgas slimnīca" valdes priekšsēdētājs.
Savulaik Kuldīgas rajona centrālajā slimnīcā viņš pēc Medicīnas institūta absolvēšanas uzsācis darba gaitas kā terapeits, bijis arī šīs slimnīcas galvenais ārsts, trīs gadus bijis arī medicīniskās firmas SIA “Alter” direktors.Pusgadu strādājis Labklājības ministrijā par Veselības departamenta direktoru.
Vizītes laikā Madonā Ivars Eglītis iepazīsies ar SIA „Madonas slimnīca" pieredzi, tiksies ar slimnīcas padomi un valdi, kā arī pārrunās aktualitātes ar Madonas rajona padomes un Madonas pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru.
Savukārt no pulksten 13 līdz 13.30 "Stara" lasītājiem ir iespēja pa telefonu uzdot ministram viņus interesējošus jautājumus saistībā ar samilzušajām veselības aprūpes problēmām. Zvani tiks uzklausīti pa tālruni 4822361. Izmantojiet izdevību un jautājiet ministram personīgi!
Autore: BAIBA MIGLONE