Trešdien, 12. novembrī, tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš pasniedza Tieslietu ministrijas (TM) apbalvojumus Naturalizācijas pārvaldes darbiniekiem, kuru vidū bija Naturalizācijas pārvaldes Rēzeknes reģionālās nodaļas Madonas filiāles vecākais referents Jānis Kļaviņš.
Viņam tika pasniegts Tieslietu ministrijas Goda diploms. Kopumā šogad TM Apbalvošanas padome lēmusi apbalvot 79 personas, kuras saņem vai jau ir saņēmušas „zelta" un „sudraba" spalvas, Atzinības rakstus un Goda diplomus. Lielākā daļa apbalvojumus saņēma vakar.
Apbalvojumu mērķis ir TM un tās padotībā esošo iestāžu darbiniekiem, tiesu darbiniekiem, tiesnešiem un tieslietu sistēmai radniecīgo institūciju pārstāvjiem izteikt TM vadības atzinību par darba pienākumu priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu pildīšanu, ilggadēju, godprātīgu, radošu darbu vai nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tiesību sistēmas attīstībā, kā arī par sadarbības veicināšanu.
Goda diplomu Jānis Kļaviņš saņēmis par 7 gadus ilgo darbu Naturalizācijas pārvaldes Madonas filiālē, kura nu apkalpo arī trīs citus rajonus (Madonas, Alūksnes, Gulbenes un Balvu). Agrāk Naturalizācijas struktūrvienības atradušās visos šajos rajonos, taču šobrīd gan līdzekļu ekonomijas dēļ, gan naturalizācijas procesu norises rezultātā nepieciešamība pēc citām filiālēm ir zudusi.
– Neraugoties uz to, ka filiāles šajos rajonos vairs neatrodas, strādāts ar cilvēkiem tiek. Braucu uz konkrētām vietām, pieņemu dokumentus un veicu savus pienākumus, – pastāstīja Jānis Kļaviņš.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 15.11.2008.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS