Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par ierosinājumu Madonas novada bāriņtiesas locekles apbalvošanai.
Iepazinusies ar Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas vēstuli pašvaldībai par labāko bāriņtiesu darbinieku apbalvošanu Latvijas bāriņtiesu 20 gadu darbības jubilejas svētku pasākumā Kultūras pilī „Ziemeļblāzma" Rīgā 2016. gada 14. oktobrī un noklausījusies Madonas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas Inetas Stasjules sniegto informāciju, dome nolēma ierosināt Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas valdei ieteikt apbalvošanai ar Labklājības ministrijas valsts sekretāra Atzinības rakstu Aleksandru Miesnieci, Madonas novada bāriņtiesas locekli Dzelzavas pagastā, par ilggadēju profesionālu, godprātīgu un atbildīgu amata pienākumu pildīšanu bāriņtiesā no 1996. gada, dalību Madonas novada bāriņtiesas izveidošanā un labās prakses ieviešanu bāriņtiesas kompetences jomās.