Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par dienesta viesnīcas telpu Madonā, Saules ielā 34, pārņemšanu.
Izskatījusi Madonas Valsts ģimnāzijas direktores Vandas Madernieces iesniegumu, dome nolēma izslēgt dienesta viesnīcas telpas Madonā, Saules ielā 34, no Madonas Valsts ģimnāzijas bilances, nododot pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas valdījumā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS