No 2014. gada 1. janvāra Madonas novada pašvaldības administrācija mainījusi savu darba laiku pirmdienās un piektdienās, liecina Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes Dzintras Stradiņas sniegtā informācija.
Turpmāk pirmdienās pašvaldība strādās un pieņems apmeklētājus, kā ierasts, no pulksten 8, bet darbdiena būs par stundu garāka – līdz pulksten 18. Tas saistīts ar to, ka lielai daļai iedzīvotāju darba laiks ir līdz pulksten 17, tādējādi tas radīja neērtības, ja bija jādodas uz pašvaldību.
Savukārt piektdienās darba laiks būs līdz pulksten 16, jo pieredze rāda, ka parasti nedēļas pēdējā darbdienā apmeklētāju skaits ir vismazākais.
Pārējās dienās darba laiks saglabāts kā līdz šim – no pulksten 8 līdz 17, klientu apkalpošanas zālē – bez pusdienlaika.
Pagājušā gada nogalē mainījās arī Madonas novada pašvaldības domes sēžu sākuma laiks. Līdz šim kārtējās domes sēdes sākās pulksten 10. Nereti sēdē skatāmo jautājumu loks ir liels, kā arī par dažiem no tiem izvēršas plašas diskusijas, kas ilgst vairāk nekā stundu, tādēļ, lai sēdes neievilktos līdz vēlam vakaram, deputāti vienojās tās uzsākt stundu agrāk – pulksten 9.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS