Tā vēlamies uzrunāt katru Madonas pilsētas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju, kuram ir līgums ar a/s "Madonas ūdens" par ūdens piegādi un kanalizācijas pakalpojumiem un samaksu par to, jo pašreiz no a/s "Madonas ūdens" tiek nēsāti pielikumi pie šiem līgumiem un diezgan nekorekti apgalvots, ka nekā jauna šajos pielikumos nav.
Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrība tomēr vērš uzmanību uz punktu 2.2.1. – "Par pamatu norēķiniem par pakalpojumu tiek ņemts mājas kopējais ūdens skaitītājs" (a/s "Madonas ūdens" īpašums). Šis "nevainīgais" punkts nozīmē, ka, ja mēs piekrītam (parakstām pielikumu) maksāt par patērēto ūdeni pēc mājas kopējā skaitītāja, mēs pilnīgi oficiāli piekrītam maksāt a/s "Madonas ūdens" aprēķinātos koeficientus, kas daudzās mājās ir pat 1,25, 1,35 utt. un kas jau pašreiz sastāda lielas summas. Kas tad notiks pēc 01.01.2008., kad 1 kubikmetrs šī pakalpojuma maksās fantastisku summu – Ls 1,34 bez 5% PVN, līdz ar to arī 1 kubikmetrs karstā ūdens maksās Ls 4,22 bez 5% PVN. Tad parēķiniet, cik maksās ar PVN un koeficientu. Pakalpojumu sniedzēji – mūsu pašvaldības uzņēmumi – to ļoti smalki ir izrēķinājuši, ne velti tajos darbojas padomes un kapitāldaļu turētāji (protams, par samaksu), un, šķiet, viņi paredz, ka tiem iedzīvotājiem, kas jau nemaksā šos koeficientus, pievienosies vēl lielāks skaits, tāpēc ar minēto pielikumu pie līguma rada apstākļus, ka varēs piedzīt nemaksātos koeficientus tiesas ceļā (ja iedzīvotāji, protams, parakstīs šos līgumu pielikumus).
Tāpēc, pirms parakstāt "nevainīgos" pielikumus, tos rūpīgi izlasiet un izlemiet, vai vēlaties maksāt par tādu daudzumu ūdens, ko esat izlietojuši pēc saviem sertificētajiem dzīvokļu skaitītājiem, vai pēc a/s "Madonas ūdens" kopējā skaitītāja. Te vietā būtu Tautas partijas ierindas biedra slavenais teiciens: "Kā lemsiet, tā būs!"
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.12.2007.
Autors: MADONAS PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJU INTEREŠU AIZSTĀVĪBAS BIEDRĪBAS
VALDE