Domes sēdē tika izskatīts Madonas diabēta biedrības iesniegums.
Domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja par sabiedriskās organizācijas „Madonas diabēta biedrība" iesniegumu ar ierosinājumu atbrīvot, bet, ja tas nav iespējams, tad samazināt nomas maksu 2009. gadā par biroja telpu Saules ielā 13a. Šis jautājums jau bija iekļauts 2008. gada 23. decembra domes sēdes darba kārtībā, taču jautājuma izskatīšana pēc būtības tika atlikta līdz laikam, kamēr SO „Madonas diabēta biedrība" nokārtos telpu nomas līgumā paredzētās saistības par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem. SO „Madonas diabēta biedrība" ir noslēgusi līgumu ar komunālo pakalpojumu sniedzēju SIA „Madonas siltums" par pakalpojuma saņemšanu ar 2009. gada 1. martu un atmaksājusi domei Ls 112,62 par nomātās telpas apkuri no nomas līguma noslēgšanas dienas līdz 2009. gada janvārim ieskaitot (par februāri rēķins tiks izrakstīts kopā ar rēķinu par nomas maksu martā).
Dome nolēma ieteikt SO „Madonas diabēta biedrība" pāriet uz telpām Madonā, Parka ielā 4.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA