Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē tika lemts par priekšlikumu valsts zinātniskajam institūtam „Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts".
Madonas novada pašvaldības jurists Helmuts Pujats deputātus informēja, ka pašvaldība ir saņēmusi biedrības „Makšķernieku klubs „Savieši"" iesniegumu ar lūgumu iesniegt valsts zinātniskajā institūtā „Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts" priekšlikumu noņemt rūpnieciskās zvejas tīklu limitu Sāvienas ezerā. Iepriekšējos iesniegumos biedrība tika norādījusi, ka biedrība atjauno zivju resursus, bet personas, kurām Sāvienas ezerā tika piešķirtas tiesības veikt rūpniecisko zveju pašpatēriņam ar zvejas tīkliem, nepiedalās zivju resursu atjaunošanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS