Madonas pilsētas dome kārtējā sēdē izskatīja jautājumu par skolēnu iesaistīšanu sabiedriski lietderīgā darbā.
Deputāti nolēma iesaistīt Madonas pilsētas izglītības iestāžu skolēnus šādos sabiedriski lietderīgajos darbos:
mācību telpu uzturēšanā kārtībā; skolas apkārtnes un tai piegulošo teritoriju sakopšanā; dežuranta pienākumu veikšanā izglītības iestādes ēdamzālē; pilsētas sakopšanas talkās.
Skolēni netiks iesaistīti Madonas pilsētas izglītības iestāžu skolēnu sabiedriski lietderīgajos darbos mācību priekšmetu ieskaišu un citu pārbaudes darbu laikā, kā arī skolēna slimības gadījumā.
Dome nolēma uzdot izglītības iestāžu vadītājiem izglītības iestādes iekšējos normatīvajos dokumentos noteikt kārtību skolēnu iesaistīšanai sabiedriski lietderīgā darbā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA