Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ierosina mainīt plāksnes

Redakcija

Autors • 30.10.2008.

Burtu lielums

Lasītāji savus komentārus un priekšlikumus par laikrakstā „Stars" publicētajiem rakstiem var izteikt gan mūsu mājas lapā www.estars.lv, gan piezvanot uz redakciju pa tālruni 64821541 (Agrita, Iveta); 64822706 (Egils); 64822361 (Žeņa, Inese, Baiba); 64823126 (Oļģerts).

Lasītāju domas publicēsim laikrakstā, cerot saņemt atbildes arī no atbildīgajām instancēm.

Jāskatās patiesībai acīs

Madonietes Lisilas Piņķes uzmanību piesaistījusi laikrakstā „Stars" 14. oktobrī publicētā informācija par Madonas pilsētas domes lēmumu piešķirt 1843 latus pretslīdes materiāla iestrādei granīta plāksnēs Saieta laukumā, lai tās ziemā neslīdētu.

Viņa aicina skatīties patiesībai acīs un piešķirt līdzekļus nevis šāda pretslīdes materiāla iegādei, par kura efektivitāti tā pa īstam varēšot pārliecināties tikai ziemā, bet gan granīta plākšņu nomaiņai pret mūsu klimata joslai vairāk atbilstošām plāksnēm.

Viņa uzskata, ka lielas problēmas iedzīvotājiem ziemā sagādāšot arī staigāšana pa bruģētiem trotuāriem. Skaisti jau tie esot, bet arī tie vairāk ir domāti skaistumam, nevis staigāšanai ziemā, īpaši kailsalā.

Šovasar Madonā esot viesojies kāds jaunzēlandietis, un arī viņš esot izteicis izbrīnu par to, ka puspilsētas tagad ir noklāta ar bruģi. Jaunzēlandē šim mērķim joprojām tiekot izmantots asfalta segums, kas staigāšanai esot daudz piemērotāks un mazāk bīstams nekā bruģis.

Aicina izveidot štata vienību

Madoniete Lisila Piņķe aicina Madonas pilsētas domi, apstiprinot pašvaldības nākamā gada budžetu un štatus, apsvērt iespēju domes attīstības nodaļā izveidot skursteņslauķa štata vienību, jo Madonas pilsētā samērā daudz vēl ir māju ar malkas apkuri, līdz ar to ir liels pieprasījums pēc šāda veida pakalpojuma.

– Skursteņslauķis jau privātajās mājās nestrādātu par velti. Tas būtu maksas pakalpojums. Domāju, ka, to sniedzot, algu viņš spētu nopelnīt pats un šai štata vienībai nemaz nebūtu jātērē nodokļu maksātāju nauda, – uzsvēra Lisila Piņķe, piebilstot, ka šādu priekšlikumu pirms kāda laika viņa ir izteikusi arī domes vadībai. Tika solīts šo problēmu izpētīt, bet pagaidām šāda štata vienība ne domē, ne arī kādā pašvaldības uzņēmumā, piemēram, SIA „Madonas namsaimnieks", neesot izveidota.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px