Kārtējā Madonas pilsētas domes sēdē izskatīja divu Madonas pilsētas iedzīvotāju ierosinājumus par sabiedriskā transporta pieturvietas izbūvi Rīgas ielā (pie Pļaviņu loka).
Deputāti nolēma izveidot netarificētas sabiedriskā transporta pieturvietas Rīgas ielā divus iekāpšanas un izkāpšanas laukumus (abās ielas pusēs). Izdevumi tiks segti no domes īpašuma uzturēšanas nodaļas budžeta līdzekļiem, un tas jāizdara līdz šāgada 7. jūlijam.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA