Pēc vasaras pārtraukuma notikušajā telefonakcijā „Zvans priekšsēdētājam" Madonas pilsētas pašvaldības vadītājam Andrejam Ceļapīteram uz bezmaksas tālruni 8000020 piezvanīja 10 iedzīvotāji.
Madonas pilsētas domes priekšsēdētājs iedzīvotāju aktivitāti vērtē kā ne pārāk lielu, vienlaikus gan pieļaujot, ka, iespējams, ne visiem, kas vēlējās piezvanīt un uzdot kādu jautājumu, tas atvēlētajā pusotras stundas laikā izdevās.
– Katra saruna, katras problēmas izklāsts prasa zināmu laiku, un ne visi spēj to izdarīt īsi un precīzi. Turklāt lielākā daļa grib palikt anonīmi un nevēlas, lai viņiem atzvanītu, bet gan labāk paši grib mani sazvanīt, – raksturojot madoniešu aktivitāti, uzsver Madonas rajona un pilsētas pašvaldības vadītājs Andrejs Ceļapīters.
Piedaloties telefonakcijā „Zvans priekšsēdētājam", madonieši uzdeva dažādus jautājumus – interesējās par ūdens koeficientiem un izteica neizpratni par to, ka kādā dzīvoklī joprojām nav uzstādīti ūdens mērītāji, neraugoties uz to, ka kopējais ūdens patēriņš mājā nesakrīt ar dzīvokļos uzstādīto skaitītāju mērījumu summu. Acīmredzot šī dzīvokļa iemītniekiem ir izdevīgāk maksāt noteikto dubulto patēriņa normu vienam cilvēkam, nevis norēķināties par reālo ūdens patēriņu. Konkrēto situāciju, kā atzīmēja A. Ceļapīters, pētīs un risinājumu meklēs pašvaldības speciālisti un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu darbinieki.
Kāda kundze izteica ierosinājumu ierīkot apgaismojumu uz tā saucamo rūpniecisko rajonu, proti, no Saules-Rūpniecības ielas krustojuma uz bijušās SCO pusi.
– Tas ir jau ieplānots. Apgaismojumu šajā rajonā esam paredzējuši izbūvēt sadarbībā ar „AVE MTP". Ja nepārsteigs sals, varbūt tas izdosies jau šogad, ja ne – tad nākamgad noteikti, – turpmāko priekšlikuma risinājumu ieskicē Andrejs Ceļapīters.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 20.10.2007.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto