Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Iedegsim pilsētas egli!

Redakcija

Autors • 28.11.2011.

Burtu lielums

Atkal sācies tumšais laiks. Dzīve ir pelēcīga, no rītiem esi sadrūmis, šķiet, pat īsti neiederies šajā pasaulē.

Novembra vidū solītais sniegs prognozēs aizceļojis jau uz decembra beigām. Aizdegta adventa pirmā svece. Ko darīt šajā laikā?
Gaidīšanas un gatavošanās laiks liek mums saņemties un ne vien sakārtot visu sev apkārt un sevī, bet arī lēnām doties lielā Prieka – Ziemassvētku – virzienā. Ar savu mazmazītiņo prieku, kas ir katrā no mums vairāk vai mazāk dziļi ieslēpts. Pie tam katram tas ir citādāks. Es priecājos par nupat izlasītu grāmatu, tu – par darbu, bet viņš – par veselību. Ja mūsu rokās ir „prieka bumba", to gribas un arī vajag kaut vienam draugam dāvināt, tikai nepazaudēt un zemē nenomest!
Sestdien, 3. decembrī, daudz priecīgu ļaužu no PII „Saulīte", „Kastanītis", „Priedīte", „Caritas Madona", „Ceļa meklētāju klubiņa", Madonas bērnu un jauniešu centra, Madonas mākslas skolas, J. Norviļa Madonas mūzikas skolas, Madonas Valsts ģimnāzijas un kultūras nama vēlas dalīties savā priekā ar visiem. Tikai jānorunā, kur satiksimies.

Pulksten 13 Madonas kultūras namā sāksies Madonas bērnu un jauniešu centra rīkotais pasākums visām paaudzēm „Prieks zaigo dažādās krāsās – ņem paleti un kļūsti par savas dzīves mākslinieku", kurā piedalīsies BJC pulciņu audzēkņi, Dzelzavas pamatskolas 1.-4. klašu vokālais ansamblis, Praulienas PII „Pasaciņa" mazie dejotāji. Aicināsim jūs ņemt rokās piedzīvojumu un emociju krāsu paleti un kļūt par savas dzīves mākslinieku. Šķiedies ar krāsām un smaidiem pats, un pasaule tev apkārt iemirdzēsies varavīksnes krāšņumā!

Pulksten 15 Saieta laukumā priecāsimies par to, ka varam rotāt savu turpat jau ilgi augušo egli un ieraudzīt to mirkli, kad tā kļūs par Madonas skaistāko egli.

Pulksten 15.30 pie egles sāksies priecīga kņada ar dažādām atrakcijām, spēlēm, mūziku, mīļdāvaniņu pirkšanu tirdziņā, kas atradīsies Madonas Valsts ģimnāzijas foajē. Mākslas skolā varēs apmeklēt radošo darbnīcu, lai paši varētu izgatavot Ziemassvētku rotājumus. Noteikti jāieiet kinoteātrī „Vidzeme", jo tur varēs apskatīt bērnu darbu izstādi „Prieks" un kļūt par prieka devējiem, pagatavojot savu labo domu eņģelīti un iekarot to eglītē, tā atsaucoties akcijai „Eņģeļi pār Latviju".

Pulksten 16, 16.30 un 17 kinoteātrī būs iespēja noskatīties multiplikācijas filmu. Pasākuma sponsori: AS „Balta", „Lazdonas piensaimnieks", picērija „Nea­pole", „Caritas Madona".

Jūs tiksit gaidīti arī kafejnīcā „Kore", „Stūrītis" un picērijā „Neapole".
Nav svarīgs auguma izmērs un vecums, svarīgi, lai mēs satiktos, pazītos un garām nepaietu! Ņemiet līdzi savu prieka šķilu – to, kuru nav žēl atdot un dāvināt.
Mēs noteikti satiksimies – 3. decembrī prieka pilnajā Madonā, kad visā savā krāšņumā iedegsies pilsētas skaistākā egle!

Autore: VIJA PELŠE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px