Pilsētas egli Madonā, Saieta laukumā, šogad iedegs 5. decembra pēcpusdienā.
Tā būs sestdiena, līdz ar to tiks piedāvātas dažādas aktivitātes lieliem un maziem. – Madonas bērnu un jauniešu centram šai laikā uzticēts apdzīvot strūklakas tiltiņu, – atklāja BJC metodiķe Vija Pelše. – Tā kā oktobra nogalē Lāčplēša dienas un Latvijas armijas deviņdesmitgadei veltītajās tūristu sacensībās C grupā 1. vietu izcīnīja Madonas BJC tūrisma pulciņš, vadītājai Laimdotai Jansonei kopā ar saviem audzēkņiem uzticējām sagatavot stafetes bērniem pie strūklakas tiltiņa. Egles iedegšanas pasākumā jaunie tūristi līdz ar to atkal sevi apliecinās kā izdomas bagātu un vērā ņemamu spēku.
Autore: INESE ELSIŅA