Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāti skatīja jautājumu par turpmāko rīcību saistībā ar stendu Saieta laukumā, kuru pašlaik rotā saulē pabalējusi elektropreču firmas „Bosch" reklāma.
Tūrisma informācijas centra vadītāja Sanita Soma atzina, ka jautājums aktualizējies saistībā ar Madonas pilsētas 85 gadu jubileju, ko atzīmēs šovasar.
– Vienlaikus tik redzamā vietā pilsētā šobrīd ir viena ar Madonu nesaistīta uzņēmuma reklāma, kas pie tam ir izbalējusi. Par šo objektu ir saņemta arī kritika no iedzīvotājiem, – norādīja Sanita Soma.
Lai apspriestu gan šīs vietas nākotni, gan runātu par citām vietām pilsētā, kas veido tās vizuālo identitāti, tika sasaukta neliela darba sanāksme, kurā piedalījās Madonas pilsētas pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris, tūrisma informācijas centra vadītāja Sanita Soma, būvvaldes arhitekts Augusts Apinis, labiekārtošanas darbu speciāliste Gita Lutce, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja direktore Līvija Zepa un arhitekti Ināra Ketlere, Jānis Liepiņš un Pēteris Broks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.03.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto