Pagājušajā nedēļā notika kārtējā domes finanšu un attīstības komitejas sēde. Tās darba kārtībā tika iekļauts 21 jautājums un pieņemti arī attiecīgi lēmumi, no kuriem lielākā daļa tiks virzīta apstiprināšanai domes sēdē. Kārtējā domes sēde notiks ceturtdien – 28. februārī – pulksten 13, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Deputāti apsprieda jautājumu par adreses piešķiršanu nekustamajiem īpašumiem; par zemes ierīcības projektu izstrādi; par Madonas kultūras nama telpu izmantošanu pasākumam „Ģitāristu sesija 2008" laikā no 23. līdz 28. martam; par mācību maksas piešķiršanu Madonas pilsētas domes un tās pakļautības institūciju darbiniekiem saskaņā ar domes apstiprināto nolikumu; par Madonas pilsētas domes īpašuma uzturēšanas nodaļas šāgada pasākumu plānu un budžetā plānoto līdzekļu sadali; par parakstu vākšanas vietu noteikšanu Madonas pilsētā tautas nobalsošanas ierosināšanai par likumu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē", kā arī izskatīja citus jautājumus un domei adresētos iesniegumus.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA