Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika lemts par finansējumu Madonas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kubs" jumtiņu izbūvei.
Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa deputātus informēja, ka jauniešu centru „Kubs" (Raiņa ielā 12) ik dienu apmeklē vairāk nekā 50 bērnu un jauniešu un šobrīd aktuāla problēma ir bērnu un jauniešu drošība.
– Ziemā pie ieejas durvīm no nokrišņiem (lietus, sniega) viss ir apledojis, kā arī durvju rokturi nereti ir apledojuši, līdz ar to centrā iekļūšana ir apgrūtinoša. Lai ievērotu drošības prasības, pie galvenajām un sānu ieejas durvīm ir nepieciešams izbūvēt jumtiņus, kas pasargātu centra apmeklētājus no lāsteku, sniega kupenu uzkrišanas, kā arī ziemā un vasarā – no lietusgāzēm, – skaidroja Gunita Kļaviņa.
Noklausījusies Madonas bērnu un jauniešu centra direktores sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma paredzēt 2017. gada budžetā Madonas multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centrs „Kubs" jumtiņu izbūvei 3963,97 eiro.
03.01.2017.