Pirms kāda laika „Stara" lasītājus informējām, ka ēkai Madonā, Parka ielā 6, kur ilgāku laiku atradās tuberkulozes dispansers, kā arī Madonas pansionāts un vēlāk patversme, tiek meklēts jauns pielietojums.
Ēka pustukša stāvēja jau vairākus gadus. Pagājušā gada oktobrī Madonas novada pašvaldības sociālo un veselības jautājumu komitejas locekļi, kas ēku bija apsekojuši, atzina, ka tā, pretēji ilgu laiku valdījušam viedoklim, nav avārijas stāvoklī, ko vēlāk apliecināja arī neatkarīga būvniecības eksperta slēdziens. Šī informācija mudināja deputātus meklēt dažādus risinājumus, ar ko 1960. gadā ekspluatācijā nodoto, koka stāvbūvē celto trīsstāvu ēku aizpildīt. Tiesa, lai ēku funkcionāli piepildītu, tā vispirms ir jāremontē, tādēļ jau novembra sēdē dome piešķīra nepilnus Ls 55 000 logu, durvju nomaiņai, siltummezgla un apkures sistēmas izveidei, kanalizācijas un ūdensvada ārējo tīklu rekonstrukcijai un iekštelpu kosmētisko darbu veikšanai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto