Pēdējā 2011. gada Madonas novada pašvaldības domes sēde notiks šoceturtdien, 29. decembrī.
Līdztekus daudzām jautājumu grupām, kas tradicionāli ir sēdes darba kārtībā, kā, piemēram, dažādiem grozījumiem novada pagastu pārvalžu budžetos, ir arī daži jautājumi, kuros vieglus un ātrus lēmumus pieņemt nebūs iespējams. Viens no tiem ir par sadzīves atkritumu tarifa noteikšanu. Tā izskatīšanai ir jau vismaz pāris mēnešu ilga priekšvēsture, un ir gaidāms, ka 29. decembrī tam tiks pielikts punkts. Dienu pirms domes sēdes vēlreiz tiksies speciāli šī jautājuma izskatīšanai izveidotā darba grupa, kuras sastāvā ir gan domes, gan pašvaldības uzņēmumu, gan sabiedrības pārstāvji. Kaut arī katra pašvaldības uzņēmuma sniegto pakalpojumu tarifa paaugstināšana nenotiek viegli, SIA „Madonas namsaimnieks" sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifa paaugstināšana uz kopējā fona izceļas ar to, ka uzņēmuma piedāvājums ir tarifu celt vairākkārt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS