Madonas pilsētas domes sēdē paredzēts izskatīt ap 20 darba kārtības jautājumu. Pirmie jautājumi būs par spēļu zāli „Joker“ Madonā, Valdemāra bulvārī 14 un par SIA „Favorīts Favr” iesniegumu.
Vairāki jautājumi tiks izskatīti par graustu un ēku, kas atrodas avārijas situācijā, nojaukšanu vai sakārtošanu – deputāti lems par vairāku avārijas stāvoklī nonākušu koka šķūņu un vienas ēkas nojaukšanu, par individuālo mūra garāžu jaunbūves drupu nojaukšanu. Domes sēdē izskatīs jautājumu par ēkas Madonā, Rīgas ielā 2 pārņemšanu pašvaldības īpašumā, kur pašvaldība iecerējusi izvietot bērnu un jauniešu centra pulciņus. Tiks izskatīti vairāki iesniegumi – no SO „Madonas diabēta biedrība", SIA „Zemkalni", iesniegumu par dzīvokļa atsavināšanu, VID Vidzemes reģionālās iestādes 15.05.2007. iesniegumu. Deputāti apstiprinās arī Madonas pilsētas kultūras nama apaļo logu vitrāžu skiču konkursa rezultātus.
Domes sēde notiks kā ierasts – mēneša pēdējā ceturtdienā, t. i., 31. maijā pulksten 13.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste