Domes sēdē tika izskatīts SIA „Madonas alus" ražošanas vadītāja D. Kellija iesniegums atļaut SIA „Madonas alus" izmantot Madonas pilsētas ģerboņa attēlu SIA logo, zīmogā un ražotās produkcijas etiķetē.
Deputātu domas dalījās – šāda atļauja tika dota, tikai septiņiem deputātiem nobalsojot „par". Viens balsoja „pret" (I. Pudāns), bet trīs (V. Maderniece, M. Kazakeviča, B. Kokars) – atturējās.
Tika pieņemts lēmums papildināt nolikumu „Par Madonas pilsētas ģerboņa attēlu un karoga lietošanas kārtību", paredzot produktu kvalitātes testēšanas un piešķirtās atļaujas atcelšanas nosacījumus Madonas pilsētas ģerboņa attēla izmantošanai.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA