Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Divi ministri vada mācību stundu

Redakcija

Autors • 09.05.2008.

Divi ministri vada mācību stundu
Burtu lielums

Vakar Madonas Valsts ģimnāzijā un Madonas pilsētas 1. vidusskolā viesojās īpašu uzdevumu ministrs Eiropas Savienības finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks un vides ministrs Raimonds Vējonis.

Abi par savu pilsētu sauc Madonu, tāpēc 9. maija Eiropas dienai veltītajā akcijā "Uz savu skolu" ministri vēra tik pazīstamās mācību iestādes durvis, lai tiktos ar audzēkņiem un skolotājiem, vadītu mācību stundu par Eiropas Savienību.
Raimonds Vējonis atgādināja, ka ir Madonas pilsētas 1. vidusskolas 1984. gada absolvents, mācījies skolā no pirmās līdz vienpadsmitajai klasei.

Normunds Broks pēc LVU beigšanas 1983. gadā sāka darbu Madonas pilsētas 1. vidusskolā.

– Biju ģeogrāfijas skolotājs, bet aizvietoju kolēģus, iejutos arī ārpusskolas darba organizatora pienākumos, pagarinātās dienas grupas audzēkņiem mācīju darbmācību, fizkultūru, pieņēmu pat soļošanas skati, un Raimonds tolaik vēl mācījās 11. klasē. Brīvajā laikā mēs ar Raimondu vēl vienā komandā spēlējām basketbolu, braucām pa rajonu uz spēlēm, – atcerējās īpašu uzdevumu ministrs ES finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks.

– Tā ir unikāla situācija, ka vienlaicīgi divi ministri ierodas uz mācību stundu. Ir prieks atkal būt savā skolā, jo mūs abus ar Madonas pilsētas 1. vidusskolu saista viens dzīves periods. Kāpēc mēs 9. maijā devāmies uz skolu?

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 10.05.2008.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px