Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Diskutē par rallija nākotni

Redakcija

Autors • 12.08.2011.

Burtu lielums

3. augustā Madonas novada pašvaldībā viesojās Romāns Ērkulis no biedrības „Latvian Baja". Sacensību direktors Madonas novada domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram pasniedza pateicības rakstu, izsakot pateicību Madonas novada pašvaldībai par atbalstu rallija „Jēkabpils-Madona 2011" rīkošanā.

Tiesa, pirms šīs tikšanās Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputātiem bija jāizskata jautājums par Ls 960,14 liela rēķina apmaksu SIA „Bērzaunes komunālais dienests" par ceļa sakopšanas darbiem pēc Latvijas čempionāta rallijā un rallijsprintā 2011. gada 5. jūnijā.
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs, kas Andreja Ceļapītera atvaļinājuma laikā pilda domes priekšsēdētāja pienākumus, deputātus informēja, ka finansējums ceļa sakārtošanai nebija iedalīts budžetā laikā, kad sākotnēji tika lemts par atbalstu rallijam, tādēļ par šo izdevumu pozīciju jālemj šobrīd.
Kopā ar ceļu sakārtošanu rallija „Jēkabpils-Madona 2011" rīkošanai dome bija atvēlējusi Ls 1500, kur ietilpst izdevumi gan par ēkas Saieta laukumā 1 telpu izmantošanu, gan tualeti un elektrību kartinga trasē, gan citi pasākumi.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px