Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Diskutē par ezera nomas līgumu

Redakcija

Autors • 16.01.2012.

Diskutē par ezera nomas līgumu
Burtu lielums

Janvāra sākumā Madonas novada pašvaldības domē sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma „Lido" īpašnieks Gunārs Ķirsons un viņa biznesa partneris Vladimirs Šestakovs pēc Madonas novada pašvaldības domes iniciatīvas tikās ar Novada zvejas un medību lietu komisijas pārstāvjiem un domes deputātiem, lai pārrunātu Viešūra ezera jaunā nomas līguma detaļas.

Viešūra ezeru jeb Kaķīti SIA „Lido" (vēlāk SIA „Lido tūrisma un atpūtas komplekss") savulaik bija iznomājusi diviem mērķiem – organizēt licencēto makšķerēšanu un rūpniecisko zveju. 2011. gadā iepriekšējais līgums beidza savu darbību, un ezers pašlaik ir bez nomnieka. Pašlaik iepriekšējie nomnieki, tikai citā juridiskajā ietvarā – SIA „Capital Investments" (uzņēmums 2011. gada jūnijā iegādājās „Lido tūrisma un atpūtas kompleksu". – Aut.) un SIA „Ski SPA Management", ir vērsušies Madonas novada pašvaldības domē ar iesniegumu, kurā pausta vēlme atjaunot iepriekšējo līgumu un iznomāt ezeru tiem pašiem mērķiem.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.01.2012.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px