„Stars" jau informēja, ka nākampirmdien, 14. novembrī, Madonas novada pašvaldības ēkā notiks diskusiju seminārs „Kas būtu jāņem vērā, izstrādājot pašvaldības attīstības programmu kultūras nozarē".
Pasākumu organizē Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar LR Kultūras ministriju, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru, Vidzemes plānošanas reģionu.
Kā uzsver Madonas novada pašvaldības kultūras darba organizatore Inga Arāja, seminārā aicināti piedalīties Madonas novada pašvaldības domes deputāti, Madonas novada attīstības programmas izstrādes grupa, Madonas novada pašvaldības izpilddirektors un nozaru speciālisti, Madonas pilsētas pārvaldnieks, Madonas novada pagastu pārvalžu vadītāji, novada kultūras nozares pārstāvji – kultūras darba organizatori, kultūras un tautas namu, kultūrizglītības iestāžu, bibliotēku un muzeju vadītāji un darbinieki, tūrisma informācijas centru, NVO, dažādu nozaru un sabiedrības pārstāvji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA