Deputāti Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē lēma par Madonas novada pašvaldības domes pārstāvja deleģēšanu Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē.
Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts deputātus informēja, ka pašvaldība ir saņēmusi Vidzemes plānošanas reģiona vēstuli par pārstāvja deleģēšanu Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē.
Madonas novada pašvaldības domes deputāti nolēma deleģēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru un kā aizvietotāju domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Lungeviču kā Madonas novada pašvaldības domes pārstāvjus Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS