"Starā" jau rakstījām, ka SIA "Madonas siltums" Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatoram iesniedza prasību atļaut paaugstināt siltuma tarifu sakarā ar kurināmā un citu izmaksu dārdzības pieaugumu. Pirms tam Madonā notika iedzīvotāju sapulce, kurā viņi varēja izteikt savu viedokli par siltuma tarifa paaugstināšanu.
Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulators jau šāgada 24. aprīlī pieņēma lēmumu – atļaut SIA "Madonas siltums" ar šāgada 1. jūniju pielietot jauno siltuma tarifu – Ls 35,62 par megavatstundu. Tas nozīmē, ka jūnijā madoniešiem maksa par silto ūdeni un siltumu kļūs dārgāka. Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatora lēmums ir spēkā vienu gadu, bet pastāv arī Ministru kabineta noteikumi, kas pieļauj, ka, ja būtiski mainās siltuma ražošanas izmaksas, tarifu var izmainīt arī agrāk.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS