Madonieši droši vien atceras, ka pagājušās vasaras beigās izveidoja jaunu siltumtrasi Madonā, Augu ielā, savienojot Raiņa un Augu ielas dzīvojamo namu kvartāla siltumtrases.
– Madonā vienotās siltumtrases izveidošana turpinās, – vakar pastāstīja pašvaldības SIA "Madonas siltums" galvenais inženieris Ivars Grandāns.
Patlaban Madonā, Upes ielā, satiksme ir slēgta.
Tur strādā SIA "Reģions DL" celtnieki, kas konkursa kārtībā ieguva tiesības izveidot siltumtrasi no Madonas pilsētas 2. vidusskolas uz Blaumaņa ielu.
Madonieši var pārliecināties, ka savienojošās siltumtrases ierīkošana veicas ātri. SIA "Reģions DL" ir labs tehniskais nodrošinājums un prasmīgi strādnieki. "Reģions DL" veidoja arī daļu siltumtrases Augu ielā.
Kad savienojošā siltumtrase būs izveidota, Madonā būs vienota siltumtrašu sistēma, kas garantēs efektīvāku pilsētas nodrošinājumu ar siltumu. SIA "Madonas siltums" galvenā speciāliste Skaidrīte Kalniņa pastāstīja, ka jaunais siltumtrases posms, kas iet pa Upes ielu, uzņēmumam izmaksās 95,8 tūkstošus latu, tā nodrošināšanai tiek izmantots kredīts.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
OĻĢERTA SKUJAS foto