Redakcijā tūdaļ pēc Madonas veikala „Vigo" apmeklējuma jaunā gada pirmajā darbdienā iegriezās madoniete Gaļina Miķelsone ar savu bēdu stāstu.
Veikalā „Vigo" iegādājos zābaciņus, kas maksāja Ls 29. Garantijas laiks noteikts trīs mēneši, bet man tie nekalpoja pat trīs nedēļas – zolē parādījās caurums, tā atlīmējās, papēdis arī nokrita. Aiznesu zābaciņus atpakaļ uz veikalu, sak, jūs pārdevāt brāķi. Manu pirkumu paņēma, nokopēja čeku. Uzrakstīju iesniegumu ar savām prasībām. Veikalā teica, ka zābaciņus nosūtīšot uz ekspertīzi. Sacīja arī, ka es esot tos nepareizi valkājusi. Lietainā laikā ar tādiem nedrīkstot staigāt, – pauda Gaļina Miķelsone.
Kas tie par brīnumzābaciņiem? Zābakos parasti staigā rudenī un ziemā. Par kādu sausumu var runāt, it īpaši rudens lietavu laikā vai arī tagad, ziemā, kad Madonas ielas ir nokaisītas ar smilts un sāls maisījumu, kas liptin līp pie apaviem.
Diemžēl G. Miķelsone nav vienīgā, kas kļuvusi par cietušo, iegādājoties preces veikalā „Vigo". Līdzīgi piedzīvojumi bijuši citām pircējām. Nācās vien doties uz veikalu „Vigo" Saules ielā.
Veikala „Vigo" pārdevēja Olga gan par notikušo stāstīja mazliet citādāk – zābaciņi esot kļuvuši nelietojami, gan papēdis atdalījies, gan zolē caurums esot, gan arī oderējums atvēries.
– Mēs vēl ekspertīzes slēdzienu neesam saņēmuši. Ja izrādīsies, ka ražotājs būs vainīgs, tad mainīsim brāķa zābakus pret jauniem. Vienreiz jau to darījām – arī toreiz viņas zābaciņi izrādījās bojāti. Mēs izgatavojām čeka kopiju, garantiju apliecinošais dokuments arī palika pie pircējas. Zābaciņus aizsūtījām uz ekspertīzi, – skaidroja pārdevēja Olga. Viņa vēl stāstīja, ka tie esot sieviešu rudens zābaciņi un tāpēc neciešot slapjumu.
Pagrūti gan saprast, kā rudens var būt bez lietavām un mitruma.
Veikala vadītāja Lana apstiprināja minētos faktus un apgalvoja, ka kādreiz pārdošanā gadoties arī brāķis, bet konkrētajā gadījumā viss esot nokārtots, kā vajadzīgs.
– Tagad gaidām ekspertīzes rezultātus. Ja mūsu pircēju atbilde neapmierinās, viņa varēs likumā noteiktā kārtībā protestēt, pārsūdzēt ekspertīzes lēmumu, – skaidroja veikala „Vigo" vadītāja Lana.
Firmā „Vigo” uzzināju to pašu, ko Madonas veikalā. Precizēja vien to, ka ekpertīzi veic neatkarīgi speciālisti. Pēc rezultātu saņemšanas izlemšot, kā tālāk rīkoties. Visnepacietīgāk speciālistu atzinumus gaida Gaļina Miķelsone.
Tikko aprakstītais nav pirmais un vienīgais gadījums, kad veikalos vai tirgū gadās iegādāties brāķa zābakus, kurpes u. c.
Tāpēc pircējam jāzina savas tiesības, ko garantē Patērētāju tiesību aizsardzības likums. Visos gadījumos jāsaglabā veikalā izsniegtais čeks, kas ir vienīgais pirkumu apliecinošais dokuments. Pircējam arī jāraksta iesniegums ar savām pretenzijām.
Tālāk brāķi izvērtēs eksperti, konstatējot, vai vainīgs ražotājs, vai pircējs pats nepareizi pirkumu izmantojis.
Žēl, bet šī procedūra bieži vien ieilgst. Taču tāda ir kārtība.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS