Pagājušajā otrdienā daudzi madonieši dienas lielāko daļu bija spiesti pavadīt bez ūdens. AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks pastāstīja, ka ūdens trūkums bija saistīts ar avāriju Skolas ielā esošajā maģistrālajā ūdensvadā.
– Šī trase ar ūdeni apgādā aptuveni pusi pilsētas, tādēļ uz avārijas novēršanas laiku lielā daļā māju bija problēmas ar ūdensapgādi. Situāciju vēl sarežģīja arī tas, ka problēmas sākās ar blakus esošo trasi, tādēļ uz aptuveni stundu bez ūdens palika visa pilsēta, atskaitot Rūpniecības ielas rajonu. Dienas laikā, strādājot līdz vēlai naktij, AS „Madonas ūdens" darbinieki avāriju novērsa un ūdensapgādi pilnībā atjaunoja, – „Staru" informēja Guntars Dambenieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.09.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto