– Madonas pilsētā iedzīvotājus apkalpo divi autobusu maršruti – 2. un 3. Taču bēda tāda, ka reti kurā pieturā ir šo autobusu kustības saraksti, un intervāli veidojušies gana lieli, ja nākas uzminēt, kad pienāks un aties autobuss gadījumā, ja vajadzība precīzi noteiktajā laikā ierasties, piemēram, poliklīnikā pie ārsta, – aizvadītajā un šajā nedēļā atskanēja vairāki šāda un citāda satura zvani redakcijai
To var dēvēt arī par sagadīšanos, taču tik cerīgu atbildi un ātru problēmas risinājumu reti gadās piedzīvot, ja nu vienīgi attiecībā uz ielu tīrīšanu un kaisīšanu. Drīzāk gan šis jautājums bija nobriedis kā pārpildīts ūdensspainis, un izeja bija jāmeklē, izrādās, ka tas jau ticis darīts, uzklausot madoniešu vēlmes un ierosinājumus.
Situāciju vakar, 30. janvārī, skaidroja SIA "Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktors, pilsētas domes deputāts Andris Sakne: – Jaunas sarakstu plāksnītes firma ir jau izgatavojusi, visās 2. un 3. maršruta autobusu pieturās tās tiks piestiprinātas šonedēļ. Par izgatavošanu maksājam mēs, tās piestiprinās pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas darbinieki.
– Madonā bēdīga situācija ir ne tikai autobusu pieturās. Demolēts, apgāzts un nolauzts tiek vēl daudz kas cits. Es nezinu, kā nosaukt cilvēkus, kas var atļauties nomētāt ar olām, āboliem un citu satiksmes autobusus. Saraksti taču bija cilvēku ērtības labad, un tie pirms apmēram trim gadiem tika kārtīgi piestiprināti, nevis ar nagliņām piesisti. Tagad vairs nav pat puses. Cerībā, ka madonieši centīsies ievērot kārtību un arī paši vērtēs gadījumus, kad tiek postīta pilsētas infrastruktūra, darām šo darbu no sirds, – saka Andris Sakne.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
AGRA VECKALNIŅA foto