Ēkā Skolas ielā 12, kur atrodas Madonas rajona bibliotēka un Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs, atkal darbojas kafejnīca.
Kopš šīs nedēļas sākuma apmeklētāji un iestādes darbinieki jau paguvuši novērtēt jaunās kafejnīcas piedāvājumu. Atsauksmes ir labas, jo kafejnīcā iespējams izvēlēties ne tikai salātus, arī siltas pusdienas, saldo ēdienu un labu kafiju. – Līgumu par kafejnīcas atvēršanu rajona bibliotēka ar SIA „ISVO" noslēdza jau pirms gada, – laikrakstam stāsta bibliotēkas direktore Imelda Saulīte. – Firmas rīkotājdirektore ir Irina Uhanova (attēlā), un beidzot ar gandarījumu mēs varam teikt, ka kafejnīca bibliotēkā strādā.
Nepilnus divus gadus, kopš iepriekšējā kafejnīcas komanda šeit slēdza ēstuvi, iestādes direktore nemitīgi saņēma tincinājumus no sabiedrības, kad tiks atrasta jauna iespēja un kad bibliotēkā atkal varēs ieturēt maltīti. Kafejnīca atvērta ik darbdienu, ja būšot pieprasījums, iespējams, tā durvis vērs arī sestdienās.
Autore: INESE ELSIŅA