Viens no lēmumiem, ko Madonas novada domes kārtējā sēdē 25. septembrī pieņēma deputāti, iedzīvotājus skar tiešā veidā un vēl lielākā mērā, nekā sākotnēji varēja domāt.
Atbilstīgi pieņemtajiem lēmumiem, SIA „Madonas siltums" pārņems siltumsaimniecību divos novada pagastos – Dzelzavā un Liezērē. Dzelzavas pagastā jau vasarā uzsākti katlumāju rekonstrukcijas darbi, daudzdzīvokļu mājām tiks uzstādīti skaitītāji, līdzīgi darbi plānoti arī Liezēres pagastā.
Pret to nekas nebūtu iebilstams, ja vien pēc tam „kā pērkona spēriens no skaidrām debesīm" nesekotu SIA „Madonas siltums" lēmums, jau sākot ar 1. oktobri, pakāpeniski pārtraukt apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, tas nozīmē, ka 11 daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem Madonas pilsētā ir jāmeklē jauns mājas apsaimniekotājs. Siltumapgādes pašvaldības uzņēmums savu lēmumu skaidro ar Madonas novada domes lēmumu tam uzticēt siltumenerģijas piegādi Dzelzavas un Liezēres pagastā ar 1. oktobri, tādēļ SIA „Madonas siltums" darbības apjoms iepriekš neplānoti, taču būtiski palielinās, līdz ar to uzņēmums nespēs vairs nodrošināt pienācīgā kvalitātē apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.10.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA