Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par veikto ieguldījumu atlīdzināšanu.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls deputātus sēdē informēja, ka viena no pašvaldības dzīvokļu īrniecēm, kas arī rosinājusi dzīvokli atsavināt, to no pašvaldības īrē jau ilgāku laiku. Šajā laikā viņa savus līdzekļus ir ieguldījusi dzīvokļa īpašuma neatņemamu konstrukciju remontam: logu un palodžu maiņa Ls 203,51; grīdas remonts (OSB pamatklājs un linolejs) Ls 103,80; dzīvokļa ārdurvju maiņa Ls 104 un plīts virsas maiņa Ls 61 – pavisam kopā Ls 472,31.
Ošupes pagasta pārvalde ir saņēmusi īrnieces iesniegumu ar lūgumu atlīdzināt pašvaldības īpašumā esošajā dzīvoklī veiktos ieguldījumus saskaņā ar pievienotajiem izdevumus apliecinošiem dokumentiem. Esošie dzīvokļa īpašumam taisītie izdevumi klasificējami kā nepieciešamie izdevumi.
Noklausījusies Aigara Šķēla sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma atlīdzināt dzīvokļa īrniecei pašvaldībai piederošajā dzīvoklī veiktos ieguldījumus saskaņā ar izdevumus apliecinošiem pievienotajiem dokumentiem Ls 472 no papildu ieņēmumiem par pašvaldības mantas atsavināšanu.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS