Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Atkal problēmas saistībā ar apvedceļu

Redakcija

Autors • 23.08.2008.

Atkal problēmas saistībā ar apvedceļu
Burtu lielums

Šonedēļ saņēmām zvanu no Madonas iedzīvotāja, kas uzdeva daudziem aktuālo un mieru nedodošo jautājumu: – Kas notiek uz Rūpniecības ielas? No malas raugoties, šķiet, ka strādnieki speciāli uzkurina iedzīvotāju neizpratni, kaļot ārā jau ielikto bruģi un ielas segumu – šis apvedceļa remonts ir nogurdinājis madoniešus gan novirzītās mašīnu plūsmas, gan sagādāto neērtību dēļ.

Nažinska kungs pauda savu sašutumu: – Otrdien pie Rūpniecības un Saules ielas apļa tika kalts ārā bruģis, kas tikai nesen tur bija ielikts. Vai tad esam tik bagāti, ka varam pa vairākām reizēm vienā un tajā pašā vietā bruģi likt iekšā un celt ārā? Gribētos zināt, kas par to maksās? Visticamāk neviens skaidru atbildi uz šo jautājumu nesniegs, tomēr gribētos ar jūsu starpniecību noskaidrot, kas tur notiek?

Nažinska kungs nav vienīgais, kas pamanījis šīs aktivitātes. Marita Lase rakstīja: – Labdien! Vai "Stars" nevarētu madoniešiem pastāstīt par darbu gaitu Saules un Rūpniecības ielu krustojuma izbūvē? Nav skaidrs, kāpēc tur jau atkārtoti izlauž visu jaunbūvēto ielas segumu. Kas par to maksās, un cik ilgi vēl tas viss vilksies? Komentāru lūdzām Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājam Naurism

Volkovam: – Būvuzņēmējs šajā vietā labo defektus, un tas arī viss. Mums ir slēgts līgums, kurā ir noteikts, cik par katru paveikto lietu tiks samaksāts izpildītājam. Būvniecības darbos notiek tā: projekts tiek īstenots, un pieņemšanas komisija novērtē gala rezultātu, to vai nu akceptējot, vai noraidot. Šajā gadījumā ir otrs variants, tāpēc pieļautās kļūdiņas jāizlabo. Kamēr darbs netiek pieņemts, par to vispār nevienam netiek maksāts. Būvuzņēmējs kaut vai 18 reizes labos defektus, un, kamēr mēs ar rezultātu nebūsim apmierināti, tikmēr par šo darbu naudu nemaksāsim. Saprotu, ka no tā nedaudz cieš iedzīvotāji un ceļu satiksmes dalībnieki, bet ar nekvalitatīvu darbu mēs tāpēc nesamierināsimies.

Apdauzītas apmales

Šīs nav vienīgās sūdzības, kas dzirdētas no Madonas iedzīvotājiem sakarā ar apvedceļa posma Rūpniecības ielā rekonstrukciju. Viens no jautājumiem ir saistīts arī ar Rūpniecības un Raiņa ielas apļveida krustojumu, respektīvi, daudziem šī krustojuma brauktuves šķiet pārāk šauras. Tur bieži braucošās fūres nespējot mierīgi izbraukt un bieži uzbraucot uz apmalēm, tās apdauzot.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 23.08.2008.

Autore: LAURA VOITIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px