Tuvojoties Madonas pilsētas centrālajam laukumam, tagad Saieta laukuma un Tirgus ielas krustojumā jau iztālēm var pamanīt atjaunoto informatīvo stendu, kas patiešām ir ieguvis jaunu izskatu un saista daudzu madoniešu un viesu uzmanību.
Kā pastāstīja Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centra vadītāja Sanita Soma, mākslinieciskā ideja par to, ka šāds stends Madonas pilsētā ir vajadzīgs, tika lolota sen. Jau iepriekšējā gada ziemā kopā sanāca domubiedru grupa, un šim aicinājumam atsaucās pašvaldības iestāžu vadītāji un darbinieki, Madonas pilsētas pārvaldnieks, Madonā dzīvojošie arhitekti, citi interesenti, lai pārrunātu, kur un kādās vietās Madonas pilsētas vides atsvaidzināšanai būtu nepieciešami jauni vizuāli akcenti.
– Mēs sagatavojām veselu sarakstu ar priekšlikumiem, bet pēc tam, ņemot vērā pašvaldības finansiālās iespējas, diskutējām un noteicām prioritātes, kas būtu jāatjauno vispirms, kas – turpmākajos gados. Vienojāmies, ka pirmais, kas jādara, ir jāatjauno stends Saieta laukuma un Tirgus ielas krustojumā, kur līdz tam atradās firmas „BOSCH" reklāma, kas gadu gaitā jau bija pabalējusi un savu laiku nokalpojusi. Turklāt stendā, kas atrodas Madonas pilsētas centrā un novada pašvaldības administratīvās ēkas tuvumā, mūsuprāt, tomēr bija jābūt vēstījumam par Madonas pilsētu, nevis tas jāatvēl reklāmai, – akcentēja Sanita Soma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.10.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto