Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika lemts par biedrības „Mēs saviem bērniem" iesnieguma izskatīšanu par atbrīvošanu no Madonas kultūras nama zāles nomas maksas.
Madonas kultūras nama direktore Ilze Šulce deputātus informēja, ka saņemts biedrības „Mēs saviem bērniem" iesniegums par atbrīvošanu no Madonas kultūras nama zāles nomas maksas. 20.10.2017.
– Madonas kultūras namā biedrība „Mēs saviem bērniem" rīko festivālu „Zem vienas saules". Festivāla mērķis – deju festivāls bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar invaliditāti un dažādiem funkcionāliem traucējumiem, – pastāstīja Ilze Šulce.
Dome nolēma atbrīvot biedrību „Mēs saviem bērniem" no Madonas pilsētas kultūras nama telpu nomas maksas 2017. gada 20. oktobrī festivāla „Zem vienas saules" organizēšanai.
24.10.2017.