Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Atbalsts uzņēmumu apvienošanai noplacis

Redakcija

Autors • 30.01.2012.

Burtu lielums

Iepriekš „Starā" jau informējām par Madonas novada domes ārkārtas sēdē deputātu atbalstīto ideju par SIA „Madonas namsaimnieks" reorganizāciju, kuras rezultātā uzņēmums tiktu apvienots ar SIA „Madonas siltums".

Pagājušajā nedēļā notikušajā domes sēdē deputātu vidū jau dominēja cits viedoklis, proti, atstāt SIA „Madonas namsaimnieks" kā atsevišķi funkcionējošu uzņēmumu, taču izsludināt pieteikšanos uz tā vadītāja un galvenā inženiera amatiem. Kaut arī ne vienprātīgi, tomēr tika secināts, ka „Namsaimnieka" un „Siltuma" darba specifika ir pārāk atšķirīga un atsevišķos gadījumos pat rodas konfliktsituācija (siltumuzņēmums ir ieinteresēts lielākā siltuma patēriņā, bet apsaimniekotājs – siltuma patēriņu samazināt). Apvienošanās process arī juridiski būtu sarežģīts un dārgs. Pret uzņēmumu apvienošanu savā vēstulē domei iestājās arī SIA „Madonas namsaimnieks", kā arī vairāki iedzīvotāji.
Plašāk par domes sēdē notikušo diskusiju saistībā ar SIA „Madonas namsaimnieks" nākotni informēsim kādā no nākamajiem „Stara" numuriem.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px