Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēdē tika lemts par Latvijas Vieglatlētikas savienības iesniegumu.
Madonas novada sporta darba organizators Māris Gailums deputātus informēja par 2011. gada 16. martā saņemto Latvijas Vieglatlētikas savienības iesniegumu ar lūgumu finansiāli atbalstīt Madonas novada sportistu Jāni Razgali sakarā ar mācību treniņu nometni, kas notiks no 2011. gada 25. marta līdz 15. aprīlim Polijā. Mācību treniņu nometne nepieciešama, lai veiksmīgi sagatavotos 2011. gada sezonas sacensībām Latvijā un ārzemēs.
– Jānis šogad ir uzvarējis 1500 metru distancē Latvijas ziemas čempionātā, bet pērn ieguva sudrabu. Šobrīd viņš dzīvo un strādā Rīgā, taču sacensībās piedalās ar Madonas vārdu, – pastāstīja Māris Gailums.
Izskatījusi minēto iesniegumu un noklausījusies sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības domes finanšu un attīstības komiteja nolēma uz domes kārtējo sēdi virzīt lēmuma projektu, kurā nolemts atbalstīt Jāņa Razgaļa piedalīšanos mācību treniņu nometnē Polijā un piešķirt finansējumu Ls 140 apmērā dalībai nometnē.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS