Sēdē tika arī izskatīts Anitas Kļaviņas iesniegums ar lūgumu atbalstīt pasākumu „Spiets".
Ņemot vērā domes Finanšu un attīstības komitejas ieteikumu, domes deputāti nolēma atbrīvot organizatorus no Madonas kultūras nama telpu un tehniskā nodrošinājuma nomas maksas Vidzemes novada „Spiets" saieta-koncerta laikā 2008. gada 8. novembrī, kā arī piešķirt papildus Ls 120,00 no budžeta nesadalītajiem līdzekļiem pasākuma „Spiets" organizatorisko izdevumu samaksai.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS