Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par finansiālu atbalstu 20 gadu jubilejas „Ģitāristu sesijas" noslēguma sarīkojumam.
Pašvaldības kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš deputātiem minēja, ka Madonas novada pašvaldībā 2016. gada 11. oktobrī saņemts Imanta Pulksteņa individuālā uzņēmuma „Sinepes un Medus" iesniegums ar lūgumu piešķirt finansējumu 1200 eiro apmērā 20 gadu jubilejas pasākuma „Ģitāristu sesija" noslēguma koncertam 2016. gada 28. oktobrī.
– Finansējums nepieciešams skaņu, gaismu, horeogrāfijas un videoprojekciju veidošanai, piesaistot adekvātus speciālistus, – par iesnieguma saturu deputātus informēja Jānis Kļaviņš.
Noklausījusies pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma piešķirt finansējumu 600 eiro apmērā 20 gadu jubilejas pasākuma „Ģitāristu sesija" noslēguma koncertam 2016. gada 28. oktobrī no pašvaldības kultūras nodaļas budžeta līdzekļiem.