Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par atbalstu „Ģitāristu rudens sesijai 2013".
Deputāti, izskatījuši „Ģitāristu rudens sesijas 2013" organizatora un individuālā uzņēmēja „Sinepes un Medus" vadītāja Imanta Pulksteņa iesniegumu, nolēma atļaut bez maksas izmantot Madonas pilsētas kultūras nama un jauniešu centra „Kubs" telpas „Ģitāristu rudens sesijas 2013" vajadzībām laikā no 2013. gada 27. līdz 31. oktobrim.
Dome šogad jau finansiāli atbalstīja „Ģitāristu sesiju" pavasarī. Turpmāk pasākumu plānots rīkot tikai rudenī.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS