Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ar 1. oktobri būs jāmaksā vairāk

Redakcija

Autors • 23.09.2008.

Burtu lielums

Ar 1. oktobri vairākās rajona pašvaldībās mainīsies maksa gan par siltumu, piemēram, Lubānā, Ērgļos un citur, gan par ūdeni un kanalizāciju, un iedzīvotājiem par saņemtajiem pakalpojumiem būs jāmaksā vairāk.

Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulators ir apstiprinājis akciju sabiedrības „Madonas ūdens" ūdensapgādes tarifu – Ls 0,77 Ls/m3 – un kanalizācijas tarifu – 0,83 Ls/m3 – jeb kopā tagadējo Ls 1,34/m3 vietā būs jāmaksā Ls 1,50 Ls/m3 (plus PVN).


Apstiprinātais tarifs ir tarifa griesti bāzes gadam un stājas spēkā šāgada 1. oktobrī.
Tā kā tiks aprēķināta arī starpība starp kopējā mājas skaitītāja un dzīvokļu skaitītāju rādījumiem, svarīgi šajā mēnesī neaizmirst deklarēt reālo ūdens patēriņu, citādi var sanākt, ka par to būs jānorēķinās jau pēc jaunā tarifa.


Patērētais ūdens jādeklarē katru mēnesi 25. datumā. Gadījumā, ja tas nav izdarīts, to var paziņot līdz 28. datumam arī pa telefonu 64807070 vai 64807073.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px