Vakar notika pirmās divas sanāksmes, kurās tika apspriests Madonas novada pašvaldību apvienošanās projekta ziņojums.
Kā pirmie, piedaloties Madonas pilsētas pašvaldības pārstāvjiem, savas domas izteica iedzīvotāji Mētrienas pagastā, bet pēc tam to vērtēja arī Ļaudonas pagasta iedzīvotāji. Savukārt Madonā sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks 30. janvārī.
Pavisam Madonas novadā ir piekritušas apvienoties 15 pašvaldību, un tajās visās tiks apspriests gan sagatavotais apvienošanās projekta ziņojums, gan sasauktas iedzīvotāju kopsapulces, bet jaunizveidotā Madonas novada dome tiks ievēlēta 6. jūnijā, kad notiks pašvaldību vēlēšanas. Novada domē darbosies 17 deputātu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA